Karaski: What Goes Up…

30 września 2015 ZenekZombie 57

Jesteś jednym z pięciu podejrzanych o sabotaż na pokładzie AA Karaski. Odnajdź winnego lub sam przyznaj się do winy w tej nieliniowej, detektywistycznej grze przygodowej. Karasaki: What Goes Up… to mix Deus Ex z Clue i szczyptą Telltale.

Lata 20. znajdujesz się na pokładzie statku powietrznego, w tym czasie ktoś na statku knuje nikczemny plan mający na celu jego katastrofę. Każdy podejrzany ma własną unikatową osobowość i sekrety, które odkryjesz poprzez: włamywanie się do kajut, rozmowę, spotkanie na drinka, czy nawet przez działanie im na nerwach. Jednakże, zostanie przyłapanym na węszeniu dookoła wzbudzi podejrzenia. Twoje akcje mają wpływ na historię oraz potencjalne rezultaty w przyszłości. Każde przejście gry, prowadzić może do zupełnie różnych wyników.

data premiery: nieznana

Temat na forum – klik!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...