Kholat po premierze

11 czerwca 2015 Urszula 29

Jak mówią przedstawiciele studia IMGN.PRO:

„W dniu premiery naszej pierwszej gry chcielibyśmy podzielić się z graczami kilkoma informacjami na temat naszych dalszych planów. Przede wszystkim zamierzamy aktywnie wspierać i rozwijać Kholat po premierze. Obserwując pierwsze reakcje recenzentów i youtuberów, widzimy już kilka rzeczy które można usprawnić. Już pracujemy nad patchem, który niebawem trafi do Waszych rąk. Mamy również nadzieję, że Kholat poradzi sobie na tyle dobrze, że będziemy mogli sobie pozwolić na przeniesienie gry na inne platformy, jak również na jej dalszy rozwój fabularny. Stworzona przez nas historia jest znacznie większa i chętnie ją opowiemy. Chcieliśmy również uspokoić wszystkich posiadaczy komputerów firmy Apple, których zaniepokoił fakt, że wersja „Mac” zniknęła z karty produktu w serwisie Steam. Gra trafi na urządzenia Apple’a, jednak z niewielkim poślizgiem. Wersja którą mamy obecnie ciągle wymaga optymalizacji, nie chcemy dawać Wam gry co do jakości której mielibyśmy wątpliwości.”
W polskiej wersji językowej w głównego narratora wcielił się Andrzej Chyra.

(informacja prasowa)

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...