Kholat – zmiana daty premiery

27 marca 2015 Urszula 108

image001Studio IMGN.PRO pragnie poinformować o wyznaczeniu nowej daty premiery Kholat na 10 czerwca 2015.

Decyzja o jej przesunięciu została podyktowana potrzebą dodatkowych prac, których celem jest dostarczenie graczom tytułu o bezkompromisowej jakości.

Nowy termin ma charakter ostateczny i nie będzie podlegał kolejnym zmianom.

Łukasz Kubiak, IMGN.PRO – „Nasza decyzja o przesunięciu premiery Kholat wynika z szacunku jakim darzymy graczy, dlatego nie mogliśmy pozwolić sobie na dostarczenie gry niedoszlifowanej w jakimkolwiek wymiarze. Jako niezależne studio dysponujemy komfortem, który daje nam możliwość podjęcia takich działań, bez względu na zewnętrzną presję wydawniczą.

Aktualnie Kholat jest już niemal ukończony, a dodatkowy uzyskany czas zostanie poświęcony na testy, optymalizację oraz eliminację błędów.”

Kholat to gra eksploracyjna z mocnymi elementami horroru. Bazuje ona na prawdziwej historii dziewiątki rosyjskich studentów, którzy zginęli w niewyjaśnionych po dziś dzień okolicznościach w północnej części Uralu, na zboczu góry Kholat Syakhl. Zdarzenie to znane jest jako Incydent na Przełęczy Diatłowa. Za narrację w grze odpowiada słynny brytyjski aktor Sean Bean.

Gra ukaże się w wersji na komputery PC i Mac.

Kholat_Beta_SS07

 

Temat na Forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...