„Knock-knock” zyskuje polskiego wydawcę

7 lutego 2014 Zagadka 32

knock_knock_baner20 lutego Techland wyda grę Knock-knock , horror moskiewskiej firmy Ice-Pick Lodge.

Ukryj się! Czeka nas zabawa w chowanego ze strasznymi stworami z nocnych koszmarów.

Teraz nie patrz! Trzymaj swojego awatara z dala od nocnych gości. Celem każdej nocy jest przeżyć do rana i zachować zdrowe zmysły. Włącz światło! Tylko oświetlone pokoje pozwalają swobodnie poruszać się i czekać. Światło nie świeci jednak za długo i wymaga ciągłego doglądania. Napraw dom! Im więcej wyłomów w domu, tym więcej strachu, mroku i wytworów chorego umysłu stanie na drodze naszego bohatera.

W trakcie rozgrywki gracz krok po kroku poznaje historię życia głównego bohatera, mierzy się z jego lękami i musi nauczyć się odróżniać komunikaty wartościowe, od tych które są tylko i wyłącznie wytworem wyobraźni naszego bohatera.

Cechy gry:

  • widok  z perspektywy trzeciej osoby
  • horror o niepowtarzalnym klimacie
  • niepokojąca grafika
  • zabawa w chowanego
  • nastrojowa gra, idealna po zmroku

O grze na naszym forum: klik oraz na FP Techalndu: klik

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.