Kolejna lokacja, która pojawi się w Dreamfall Chapters?

28 stycznia 2013 Marek 39

Ragnar T?rnquist opublikował na swojej facebookowej stronie wykonany przez siebie szkic przedstawiający wyspę Ga’an. Co prawda nie jest to oficjalna grafika koncepcyjna, ale skoro człowiek, który właśnie w tej chwili pracuje nad Dreamfall Chapters, publikuje szkic jednej z wysp znanej z poprzednich gier z serii, to wiedz, że coś się dzieje!

Szkic Ragnara T?rnquista przedstawiający wyspę Ga'an
Szkic Ragnara T?rnquista przedstawiający wyspę Ga’an.

Dla tych, którzy geografii Arkadii nie opanowali jeszcze na piątkę, krótkie przypomnienie. Wyspa Ga’an leży na Morzu Pieśni, w pobliżu Alezji oraz Bristan Atoll. Jej mieszkańcy są żeglarzami, wyznawcami wielkiego Mo’Jaala oraz hodowcami jabłek. Z Ga’an pochodzi kapitan Horatio Nebevay, którego pamiętamy z pierwszej części Najdłuższej Podróży.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.