Komedia Lancelot’s Hangover dostępna na Steamie

1 października 2020 Przemo 60

Październik wita nas premierą Lancelot’s Hangover: The Quest for the Holy Booze – komediowej gry przygodowej, będącej według autora połączeniem serii Monkey Island z Monty Pythonem.

Wcielimy się w postać potencjalnie najseksowniejszego rycerza Okrągłego Stołu, Lancelota. Ten otrzymuje arcytrudne zadanie do wykonania – musi odnaleźć legendarnego Świętego Grala, wypełnić jego wnętrze mniej lub bardziej szlachetnym trunkiem i zorganizować imprezę, jakiej naród angielski nie widział na oczy. Niestety, artefakt ukryty jest w niebezpiecznym miejscu, którym wszyscy mężczyźni są gejami, a kobiety konkurują długością włosów pod pachami. Mowa o królestwie Francuskim.

Czas rozgrywki szacuje się na 3-6 godzin. Przypominamy, że Lancelot’s Hangover został po części sfinansowany na Kickstarterze, gdzie zebrał niespełna 11 tys. Euro. Od dzisiaj dostępny jest na Steamie w promocyjnej cenie 48,59 zł.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...