Kosmiczna przygoda czeka na wsparcie na Kickstarterze

8 kwietnia 2015 Adam_OK 22

ira Na Kickstarterze trwa właśnie zbiórka na grę Ira autorstwa Ore Creative. Ma to być surrealistyczna przygodówka, w której przeszłość miesza się z przyszłością. Oto bowiem z jednej strony część ludzkości żyje tak, jak w początkach XX wieku, a z drugiej – na Księżycu i na Marsie są kopalnie w których wydobywa się surowce. Poza tym odkryto bardzo blisko inny system słoneczny i wysłano tam pierwszą grupę śmiałków. Gdy to się stało, Ira, główny bohater tej gry był małym chłopcem, który marzył o tym, by podbijać Kosmos. Gdy 15 lat później odebrano sygnał, że wyprawa dotarła do celu, zorganizowano drugą, na która Ira się załapał. Co z tego wynikło, dowiemy się po premierze gry. Ma ona oferować m.in. środowisko 3D i różne zagadki. Po więcej info zapraszam na stronę kickstartera lub na oficjalną stronę gry .

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...