Kosmiczna przygoda czeka na wsparcie na Kickstarterze

8 kwietnia 2015 Adam_OK 31

ira Na Kickstarterze trwa właśnie zbiórka na grę Ira autorstwa Ore Creative. Ma to być surrealistyczna przygodówka, w której przeszłość miesza się z przyszłością. Oto bowiem z jednej strony część ludzkości żyje tak, jak w początkach XX wieku, a z drugiej – na Księżycu i na Marsie są kopalnie w których wydobywa się surowce. Poza tym odkryto bardzo blisko inny system słoneczny i wysłano tam pierwszą grupę śmiałków. Gdy to się stało, Ira, główny bohater tej gry był małym chłopcem, który marzył o tym, by podbijać Kosmos. Gdy 15 lat później odebrano sygnał, że wyprawa dotarła do celu, zorganizowano drugą, na która Ira się załapał. Co z tego wynikło, dowiemy się po premierze gry. Ma ona oferować m.in. środowisko 3D i różne zagadki. Po więcej info zapraszam na stronę kickstartera lub na oficjalną stronę gry .

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...