Kosmiczny thriller na horyzoncie

11 października 2015 Adam_OK 33

pollen Fińskie studio Mindfield Games pracuje nad grą Pollen, która już na początku przyszłego roku ma trafić do użytkowników PC. Ma to być przygodówka tocząca się w alternatywnej rzeczywistości końca XX wieku, w której dzięki wynalezieniu antygrawitacji w 1965 podbój kosmosu nabrał rozpędu. Akcja gry toczyć się ma na Tytanie, jednym z Księżyców Saturna, a jej bohaterem ma być pracownik firmy Rama Industries, która zajmuje się eksploracją kosmosu. Jako nowy pracownik mamy pomóc w budowie bazy, ale to łatwe nie będzie, bo nasz poprzednik nie żyje, a po przybyciu na miejsce okazuje się, że reszta załogi gdzieś zniknęła. Czemu tak się stało, tego będzie musiał dowiedzieć się gracz. Gra ma oferować pełne wsparcie dla VR i Oculus Rift, ale bez tego sprzętu też będzie można zagrać. Co wyszło z tego, dowiemy się niebawem (dowiedzą się też tego i użytkownicy PS4, Maca i Linuxa, ale nieco później), a tymczasem można odwiedzić oficjalną stronę gry lub obejrzeć trailer gry:

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...