L.A. noire – fanowskie spolszczenie

2 marca 2015 Urszula 237

Ukazało się fanowskie spolszczenie autorstwa BDiP do gry L.A. noire. Akcja rozgrywa się w 1947 roku w Los Angeles. Jej bohaterem – alter ego gracza – jest Cole Phelps. Phelps to były żołnierz, który po zakończeniu drugiej wojny światowej wstępuje do policji. Karierę zaczyna od prostych zadań w drogówce, by w miarę nabywania doświadczenia awansować. Ostatecznie bierze udział w wyjaśnieniu kilku morderstw, które łączy postać psychopatycznego sprawcy.

 

 

Opis

Spolszczenie autorstwa BDiP.pl – do pobrania tutaj

Instalacja

Uwaga! Jeśli masz problemy ze spolszczeniem, napisz o tym na fanpage’u autorów: fb.com/spolszczeniegra

1. Rozpakuj archiwum
2. Uruchom plik *.exe
3. Wskaż w instalatorze ścieżkę do gry
4. Zaptaszkuj checkboksy, jeśli chcesz spolszczyć też pliki DLC

Rozmiar: 73,7 MB

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


14 kwietnia 2022

Po długiej fazie testów, tłumaczenie drugiego aktu Broken Age ujrzało światło dzienne. Można je pobrać ze strony grajpopolsku.

27 lipca 2021

Studio The Brotherhood w swoich produkcjach przyjęło charakterystyczny, unikatowy w dzisiejszych czasach, styl graficzny. Chodzi dokładniej o izometryczny widok, który mieliśmy dawno temu okazję oglądać...

7 kwietnia 2021

Na serwisie Graj po Polsku pojawiło się właśnie fanowskie spolszczenie gry The Walking Dead: The Final Season! Spolszczenie można pobrać STĄD.

27 marca 2021

Ostatni odcinek 2 sezony gry Sam & Max - Co słychać, diabełku? (What's New, Beelzebub?) wreszcie ujrzał światło dzienne. Na razie w wersji bez spolszczonych...