La Musica – Lisssn! już wkrótce

19 lutego 2015 adventurka 25

lisssn.infoZnany z wcześniejszych zapowiedzi projekt  Knuta Müllera La Musica zbliża się do finału, choć być może będzie on niezupełnie taki, jakiego się spodziewaliśmy. Gra pojawi się jeszcze w 2015 roku pod tytułem Lisssn! Jej twórcami jest kilkuosobowy zespół z Niemiec.

Lisssn! to przygodówka point-and-click przeznaczona dla młodego odbiorcy. Gra ma charakter edukacyjny – pomaga dzieciom w każdym wieku nauczyć się podstaw muzyki. Gracz wędruje przez zamkowe komnaty i korytarze, pokonując różne przeszkody, aby uwolnić z lochu dobrą wróżkę La Musicę. Znajduje ukryte wskazówki i przedmioty, niezbędne do rozwiązania zagadek. Początkowo zadania są proste – trzeba rozpoznać odgłosy i dźwięki. W miarę nabywania nowych umiejętności ich trudność rośnie, aż po rozróżnianie tonów, nut i rytmów.

 

STRONA GRY / KANAŁ TWÓRCÓW NA YOU TUBE / WĄTEK NA FORUM

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.