Łatka do The Book of Unwritten Tales

25 października 2012 Marek 27

IQ Publishing opublikowało dzisiaj łatkę do wydanej 3 października gry The Book of Unwritten Tales. Naprawia ona błąd, przez który po wyłączeniu gry znikają wszystkie zapisy poza najnowszym. Dodaje również brakującą linijkę tłumaczenia w czwartym rozdziale. Łatkę należy zainstalować na polską wersję gry. Plik o wielkości 1,1MB można pobrać z tego miejsca: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.