Leisure Suit Larry powraca!

3 kwietnia 2012 Urszula 59

Szaleństwo Kickstarterowe trwa. Kolejny uznany twórca sprzed lat, Al Lowe z dawnej Sierry On-Line, planuje przywrócić swoje najpopularniejsze dzieło dzięki wsparciu fanów.

Pierwsza część kultowej serii, Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards, w odnowionej oprawie audio-wizualnej ma trafić na współczesne systemy pod koniec tego roku.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IyKVjAfxtTs[/youtube]

Za wejściowe 15$ otrzymamy samą grę w wersji elektronicznej, a jak zwykle w przypadku projektów na tej platformie, zależnie od tego ile damy więcej, dostajemy różne bonusy. W tym przypadku warto się im dokładniej przyjrzeć.
Przykładowo, kolekcjonerska wersja pudełkowa zaczyna się od 100$, a znajdziemy w niej m.in. ścieżkę dźwiękową, książkę z grafikami, no i… prezerwatywę marki Leisure Suit Larry 😉

Replay Games, firma pracująca nad grą, zwerbowała do pomocy małą śmietankę Sierry – poza Alem zaproszono Josha MandelaLeslie Balfour i Sabine Duvall. W planach jest odnowienie wszystkich gier z serii, do Larry 7: Miłość na Fali włącznie (późniejszych czarnych owiec oczywiście nie liczymy) a potencjalnie nawet stworzenie brakującej, czwartej części.

Dobry pomysł? Zły pomysł? Macie dość Kickstartera? Jak zawsze forum jest do Waszej dyspozycji.

A jeśli nie znacie Larrego, zapraszamy do działu poświęconemu tej klasycznej serii.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...