Leisure Suit Larry powraca!

3 kwietnia 2012 Urszula 35

Szaleństwo Kickstarterowe trwa. Kolejny uznany twórca sprzed lat, Al Lowe z dawnej Sierry On-Line, planuje przywrócić swoje najpopularniejsze dzieło dzięki wsparciu fanów.

Pierwsza część kultowej serii, Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards, w odnowionej oprawie audio-wizualnej ma trafić na współczesne systemy pod koniec tego roku.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IyKVjAfxtTs[/youtube]

Za wejściowe 15$ otrzymamy samą grę w wersji elektronicznej, a jak zwykle w przypadku projektów na tej platformie, zależnie od tego ile damy więcej, dostajemy różne bonusy. W tym przypadku warto się im dokładniej przyjrzeć.
Przykładowo, kolekcjonerska wersja pudełkowa zaczyna się od 100$, a znajdziemy w niej m.in. ścieżkę dźwiękową, książkę z grafikami, no i… prezerwatywę marki Leisure Suit Larry 😉

Replay Games, firma pracująca nad grą, zwerbowała do pomocy małą śmietankę Sierry – poza Alem zaproszono Josha MandelaLeslie Balfour i Sabine Duvall. W planach jest odnowienie wszystkich gier z serii, do Larry 7: Miłość na Fali włącznie (późniejszych czarnych owiec oczywiście nie liczymy) a potencjalnie nawet stworzenie brakującej, czwartej części.

Dobry pomysł? Zły pomysł? Macie dość Kickstartera? Jak zawsze forum jest do Waszej dyspozycji.

A jeśli nie znacie Larrego, zapraszamy do działu poświęconemu tej klasycznej serii.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...