Leisure Suit Larry: sukces zbiórki na Kickstarterze

3 maja 2012 Urszula 45

Zbiórka funduszy na remake przygód najsłynniejszego podrywacza-safanduły dobiegła wczoraj końca. Już na tydzień przed planowanym terminem udało się uzbierać planowane pół miliona dolarów. Ostatecznie gracze wsparli pomysł Ala Lowe kwotą 655,182 dolarów oraz blisko 20 tysięcy wpłaconych za pośrednictwem PayPal.

Larry to kolejny duży projekt, po Double Fine Adventure Tima Schafera i Rona Gilberta, stworzony przez weterana branży, który znalazł poparcie u fanów. Bliskie sukcesu są również starania Jane Jensen i jej nowego studia Pinkerton Road, a już 15 maja przed swoją szansą stanie Chris Jones i jego pomysł reaktywacji postaci detektywa Texa Murphy’ego.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.