Leisure suit Larry: wet dreams dry twice – darmowe demo | premiera już tuż tuż!

13 października 2020 monttsserat 83

Premiera kontynuacji (nowoczesnej wersji) przygód najbardziej nieudolnego podrywacza w świecie przygodówkowym już za dwa dni!

Na tych, którzy nie mogą się doczekać na Steam czeka darmowa wersja demonstracyjna, a na spóźnialskich na GOG wciąż można nabyć tytuł z 20% przeceną.

Po przygodach w poprzedniej części, Larry szykował się do poślubienia swojej nowej wielkiej miłości – Faith. Jednak nieoczekiwane okoliczności rozdzieliły zakochanych. Kobieta wylądowała na tajemniczym i egzotycznym archipelagu Kalau’a. Twoim zadaniem będzie jej odnalezienie… choć pewnie nie tylko to.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.