Life is Strange: True Colors nową odsłoną serii

28 marca 2021 adventurka 227
Life is Strange: True Colors

Square Enix, wydawca serii Life is Strange, zapowiedział kolejną odsłonę cyklu. Gra nosi tytuł Life is Strange: True Colors i powstaje w amerykańskim studiu Deck Nine Games.

Bohaterką gry jest Alex Chen – dziewczyna, która dorastała w rodzinie zastępczej i po latach wraca do rodzinnego miasteczka Haven Springs, gdzie ma nadzieję spotkać się z dawno niewidzianym bratem. Jednak wkrótce potem jej brat ginie, rzekomo w wypadku, a Alex postanawia zbadać kulis jego śmierci. W śledztwie Alex wykorzystuje swoją psychiczną moc empatii, która pozwala jej odczytywać nastroje rozmówców, widoczne dla niej w postaci kolorowej aury. Niekiedy odczucia innych są zbyt silne i mogą stanowić zagrożenie dla jej zdrowia psychicznego.

Podobnie jak poprzednie produkcje, Life is Strange: True Colors jest zrealizowana jako trójwymiarowa prezentacja z perspektywy trzeciej osoby z akcją toczącą się pośród malowniczych krajobrazów niewielkiego miasteczka. Rozgrywka to głównie badanie otoczenia, prowadzenie rozmów i dokonywanie wyborów wpływających na rozwój fabuły oraz wykorzystywanie nadnaturalnych zdolności bohaterki. Nowym urozmaiceniem będzie możliwość przebierania naszego alter ego – do wyboru 24 stroje w garderobie bohaterki :strach:

Life Is Strange: True Colours nie będzie dzielona na epizody – zostanie wydana naraz jako kompletna, samodzielna gra. Ma się pojawić się na Steamie (Windows) 10 września 2021, równolegle z premierą na konsole (PS4/5, Xbox One, Xbox Series X | S) i Google Stadia.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.