Lilly Looking Through – animowana gra przygodowa

2 czerwca 2012 Urszula 35

Niesiony przez wiatr czerwony szalik przez przypadek przykrywa okulary Lilly, nadając im magicznych właściwości. Stanie się to zaczynem podróży, która pozwoli głównej bohaterce „na nowo stworzyć przeszłość, zmienić teraźniejszość i rozwiązać tajemnicę”.

Nie przez przypadek twórcy określili tytuł mianem „animowanej gry przygodowej”. Jej mechanika bowiem opiera się na klasycznej metodzie point&click i wykorzystywaniu dostępnych przedmiotów, które pozwalają graczowi popchnąć akcję dalej, zaś większość czynności, które wykonuje bohaterka prezentowana jest w postaci zgrabnie wplecionych sekwencji animowanych, co nadaje niezwykłą płynność rozgrywce.

Gra wciąż jest w fazie produkcji, szanse na szybkie ujrzenie finalnej wersji są tym większe, że tytuł szuka wsparcia finansowego również poprzez akcję na Kickstarterze. Demo, które można pobrać ze strony producenta jest obietnicą ciekawej historii.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CDk9h1X0iPc[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...