Małe newsy z forum Przygodomanii i Świata gier

25 kwietnia 2022 monttsserat 216
Baner logo przygodomanii

Logo gry Stargazing: Genesis

29 marca premierę miała darmowa gra Stargazing: Genesis, w której odkrywasz życie profesora Wilsona, rozwiązując wszystkie tajemnice jego historii. Grę można pobrać na STEAM oraz Google Play.

28 kwietnia premierę będzie miała gra Panmorphia: Awakened. Gra dostępna na STEAM.

Okładka A Vampyre Story 2

Bill Tiller twórca A Vampyre Stroy na swoim wpisie na Instagramie wspomniał, że nadal pracuje nad demo do kontynuacji gry – A Vampyre Stroy 2.

Okładka gry Loom

Na kanale Tholin Gamer pojawiła się pełna (anglojęzyczna) analiza i historia gry Loom. Gratka dla wszystkich fanów tej produkcji.

 

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


13 stycznia 2024

Na gry-online jest dostępny patch poprawiający grafikę i rozgrywkę na nowszych systemach operacyjnych i kartach graficznych.  

3 stycznia 2024

Szaleństwo związane ze spirytualizmem ogarnęło Londyn w 1907 roku. Popularnością cieszą się seanse i przedstawienia teatralne, podczas których duchy nawiązują kontakt z żyjącymi rodzinami, a...

16 grudnia 2023

Mija kolejny rok, a przed nami święta Bożego Narodzenia. Wszystkim składam serdeczne życzenia, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Niech nikomu nie zabraknie powodu do uśmiechu....

6 czerwca 2023

Syberia doczeka się serialu animowanego. https://www.microids.com/microids-and-w ... franchise/ Kocham całą sagę i nie mogę się doczekać jakiejkolwiek odsłony tego uniwersum.