Marsjańska przygodówka z Węgier nadchodzi

22 września 2015 Adam_OK 28

dome city Trwają prace nad nową grą, której akcja toczy się na Marsie. Tworzą ją członkowie studia Over Station Entertainment, które powstało rok temu w Budapeszcie. Gra ma mieć tytuł Dome City i ma być pierwszoosobową przygodówką. Będziemy w niej sterować trójką bohaterów, którzy badają opuszczone marsjańskie miasto poszukując żywności, wody i energii. Twórcy obiecują, że świat gry ma być otwarty i że do każdego pomieszczenia czy budynku będzie można wejść i sprawdzić zawartość każdej szafki czy szuflady w biurku. Poza tym ma być możliwość dowolnego pokierowania losami bohaterów, którzy będą musieli rozwiązać po drodze wiele zagadek. Co z tych obietnic wyjdzie, przekonamy się jesienią 2016 roku, kiedy to ma być premiera tej gry (na PC, wersja na Steama). Po więcej informacji zapraszam tutaj . A na zachętę trailer:

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...