Mary Elizabeth McGlynn zaśpiewa w Kholat!

16 kwietnia 2015 Urszula 54

image001Z nieskrywaną przyjemnością pragniemy poinformować o nawiązaniu współpracy z Mary Elizabeth McGlynn, która użyczy swojego głosu na potrzeby ścieżki dźwiękowej Kholat!

Znana amerykańska wokalistka zaśpiewała w jednym spośród kilkunastu utworów, które będzie można usłyszeć w grze. Efekty niedawnej sesji nagraniowej, wraz z resztą oprawy audio, za którą odpowiada Arkadiusz Reikowski są aktualnie implementowane do silnika gry.

Fragment nagrania:

Łukasz Kubiak, IMGN.PRO – „Mary Elizabeth McGlynn od razu przyszła nam na myśl, gdy zaczęliśmy poszukiwania głosu pasującego do klimatu ścieżki dźwiękowej Kholat. Artystka zgodziła się nawiązać z nami współpracę, której rezultaty już na samym początku nagrań zabrzmiały tak jak to sobie wymarzyliśmy.

Satysfakcja płynąca z tej kooperacji ma dla mnie również osobisty wymiar – to niesamowite uczucie słyszeć głos McGlynn w swojej własnej grze, będąc jednocześnie oddanym fanem serii Silent Hill.”

Mary Elizabeth McGlynn to amerykańska aktorka, reżyserka i piosenkarka znana z udzielania swojego głosu na potrzeby licznych anime oraz gier komputerowych. Szczególną rozpoznawalność zawdzięcza swojej pracy przy ścieżkach dźwiękowych gier z serii Silent Hill. Można ją usłyszeć w każdej z części wspomnianego cyklu, jak również jego filmowej adaptacji. Do innych wartych odnotowania tytułów z udziałem McGlynn zaliczyć można między innymi: Batman: Arkham City, Devil May Cry 4, Final Fantasy XIII czy Tekken 6.

Kholat to gra eksploracyjna z mocnymi elementami horroru. Bazuje ona na prawdziwej historii dziewiątki rosyjskich studentów, którzy zginęli w niewyjaśnionych po dziś dzień okolicznościach w północnej części Uralu, na zboczu góry Kholat Syakhl. Zdarzenie to znane jest jako Incydent na Przełęczy Diatłowa. Za narrację w grze odpowiada słynny brytyjski aktor Sean Bean.

Gra ukaże się 10 czerwca 2015 w wersji na komputery PC i Mac.

(informacja prasowa)

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...