Memento mori 2 już 20 listopada

5 listopada 2014 Urszula 43

SS-MM2-3d20 listopada w ramach Stalowej Serii Techlandu na półki sklepowe trafi Memento Mori 2. w cenie 49,90
Gra wydana w steelbooku w języku polskim (lokalizacja napisy), będzie wymagała posiadania konta Steam. 
Memento Mori 2: Wächter der Unsterblichkeit stanowi kontynuację losów Lary i Maksa, choć znajomość Memento Mori 1 nie jest konieczna dla zrozumienia fabuły drugiej części cyklu. W angielskiej i czeskiej wersji językowej gra zadebiutowała dopiero 13 maja 2014 roku na platformie Steam, jako Memento mori 2: Guardians of Immortality.

Akcja zdarzeń toczy się współcześnie. Jej bohaterowie to Lara i Max, agentka Interpolu i były fałszerz obrazów. Dramatyczne wydarzenia z pierwszej części cyklu zbliżają do siebie tę dwójkę. Lara i Max pobierają się. Miesiąc miodowy, który spędzają na południu Afryki, zakłóca telefon od przełożonego Lary z Interpolu. Szef prosi ją, by pomogła miejscowym rozwikłać sprawę kradzieży dzieł sztuki z galerii w Cape Town. Śledztwo kończy się tragicznym wypadkiem. Teraz gracz musi odkryć, co naprawdę zdarzyło się tego feralnego dnia i w jaką tajemniczą historię wplątali się bohaterowie.

MEMENTO2 2014-11-05 15-10-59-19

 

Zapraszamy do tematu na forum. 

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.