Memento Mori 2 nie tylko po niemiecku

3 maja 2014 adventurka 79

memento.mori2.angDobra wiadomość dla graczy zainteresowanych przygodami Lary Svetlovej i Maxima Duranda. Druga cześć cyklu – Memento Mori 2 – wydana dotąd tylko po niemiecku, pojawi się 13 maja 2014 także w pełnej angielskiej wersji językowej. Dodatkowo program zostanie wyposażony w czeskie napisy. Na Steamie rozpoczęto już przedsprzedaż Memento Mori 2: Guardians of Immortality.

W międzyczasie zapraszamy do działu gier na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...