Monolith – nowa gra od Animation Arts

25 grudnia 2014 Urszula 62

MonolithMonolith to klasyczna przygoda science-fiction, której średni czas gry będzie wynosił około 4 do 5 godzin. Twórcy zapowiadają połączenie postaci w 3D z planszami wykonanymi w 2D.  Czekać na nas będzie 50 plansz opartych na modelach takich jak: „The Dig” lub „Beneath a Steel Sky”. Historia opowiadać będzie o losach pilota Nolana Cartera, który po rozbiciu się na odległej planecie, podążać będzie za sygnałem w poszukiwaniu pomocy. Gra ukaże się w drugim kwartale 2015 dla Windows, iOS i Android. Dalszych informacji możemy się spodziewać wiosną.  Za grę odpowiedzialne jest studio Animation Arts, znane m.in. z serii Tajne Akta. Poniżej do obejrzenia trailer.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-oqthUudiSI[/youtube]

Temat na forum. Informacji dostarczył layne.

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...