Monolith – nowa gra od Animation Arts

25 grudnia 2014 Urszula 40

MonolithMonolith to klasyczna przygoda science-fiction, której średni czas gry będzie wynosił około 4 do 5 godzin. Twórcy zapowiadają połączenie postaci w 3D z planszami wykonanymi w 2D.  Czekać na nas będzie 50 plansz opartych na modelach takich jak: „The Dig” lub „Beneath a Steel Sky”. Historia opowiadać będzie o losach pilota Nolana Cartera, który po rozbiciu się na odległej planecie, podążać będzie za sygnałem w poszukiwaniu pomocy. Gra ukaże się w drugim kwartale 2015 dla Windows, iOS i Android. Dalszych informacji możemy się spodziewać wiosną.  Za grę odpowiedzialne jest studio Animation Arts, znane m.in. z serii Tajne Akta. Poniżej do obejrzenia trailer.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-oqthUudiSI[/youtube]

Temat na forum. Informacji dostarczył layne.

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...