Montague’s Mount – irlandzki thriller

17 września 2013 Marek 55

Montague's MountOparta na prawdziwej historii gra Montague’s Mount jest psychologicznym thrillerem ukazanym z perspektywy pierwszej osoby, koncentrującym się na eksploracji opuszczonej wyspy i zbłąkanego umysłu.

Mieszanka zimnych wód Atlantyku i posmak gruboziarnistego piachu wytrącają cię z omdlenia. Na widok wraku swej łodzi, nasuwa ci się tylko jeden wniosek: Twój okręt roztrzaskał się o podwodne skały. Jeśli chcesz uciec z wyspy, będziesz zmuszony odkryć jej tajemnice. Gdzie się wszyscy podziali; czy wyspa jest naprawdę niezamieszkana; co czai się w opustoszałych grotach; i co skrywa ten dom na górze Montague?

Matt Clifton ? twórca projektu oraz jedyny członek studia PolyPusher ogłosił, że Montague’s Mount ma ukazać irlandzkie plenery oraz specyficzny, irlandzki dialekt. Premierę zaplanowano na 9 października na PC, Mac i Linux. Wersja cyfrowa gry będzie dostępna na GOG, Get Games oraz GamersGate. Produkcja walczy też o zielone światło na platformie Steam.

Montague’s Mount ukaże się w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim oraz polskim.

Więcej informacji na oficjalnej stronie gry. W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie obrazki z gry oraz filmową zapowiedź – zapraszamy do oglądania oraz do dyskusji na naszym forum: klik.

[youtube]N5Fjv6SEuwk[/youtube]

  Montague's Mount obrazek nr 2

  Montague's Mount obrazek nr 3

  Montague's Mount obrazek nr 1

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...