Montague’s Mount – irlandzki thriller

17 września 2013 Marek 24

Montague's MountOparta na prawdziwej historii gra Montague’s Mount jest psychologicznym thrillerem ukazanym z perspektywy pierwszej osoby, koncentrującym się na eksploracji opuszczonej wyspy i zbłąkanego umysłu.

Mieszanka zimnych wód Atlantyku i posmak gruboziarnistego piachu wytrącają cię z omdlenia. Na widok wraku swej łodzi, nasuwa ci się tylko jeden wniosek: Twój okręt roztrzaskał się o podwodne skały. Jeśli chcesz uciec z wyspy, będziesz zmuszony odkryć jej tajemnice. Gdzie się wszyscy podziali; czy wyspa jest naprawdę niezamieszkana; co czai się w opustoszałych grotach; i co skrywa ten dom na górze Montague?

Matt Clifton ? twórca projektu oraz jedyny członek studia PolyPusher ogłosił, że Montague’s Mount ma ukazać irlandzkie plenery oraz specyficzny, irlandzki dialekt. Premierę zaplanowano na 9 października na PC, Mac i Linux. Wersja cyfrowa gry będzie dostępna na GOG, Get Games oraz GamersGate. Produkcja walczy też o zielone światło na platformie Steam.

Montague’s Mount ukaże się w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim oraz polskim.

Więcej informacji na oficjalnej stronie gry. W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie obrazki z gry oraz filmową zapowiedź – zapraszamy do oglądania oraz do dyskusji na naszym forum: klik.

[youtube]N5Fjv6SEuwk[/youtube]

  Montague's Mount obrazek nr 2

  Montague's Mount obrazek nr 3

  Montague's Mount obrazek nr 1

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...