Murdered: Śledztwo zza grobu – zwiastun

24 maja 2014 Urszula 26

Murdered okładka

Na tydzień przed premierą twórcy gry udostępnili zwiastun pokazujący, co nas czeka w tej przygodówce akcji. Przypomnijmy, iż kierować będziemy policjantem Ronanem O’Connorem, którego śmierć stała się zaledwie początkiem historii. Po tym jak ginie na służbie próbując zapobiec włamaniu, przenosi się w zaświaty, a jedynym sposobem, żeby wydostać się z wymiaru „Zmierzchu”, jest odnalezienie własnego zabójcy. Aby odkryć szokującą prawdę o tym, kto stoi za jego śmiercią, O’Connor będzie musiał wykorzystać swoje nowo nabyte nadprzyrodzone moce i stawić czoła demonom. Polskim wydawcą gry jest firma Cenega, a premiera przewidziana została na 03.06.2014.

 

Poniżej można zobaczyć zwiastun gry.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PNMY6UIHBMg[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...