Murdered: Śledztwo zza grobu – zwiastun

24 maja 2014 Urszula 52

Murdered okładka

Na tydzień przed premierą twórcy gry udostępnili zwiastun pokazujący, co nas czeka w tej przygodówce akcji. Przypomnijmy, iż kierować będziemy policjantem Ronanem O’Connorem, którego śmierć stała się zaledwie początkiem historii. Po tym jak ginie na służbie próbując zapobiec włamaniu, przenosi się w zaświaty, a jedynym sposobem, żeby wydostać się z wymiaru „Zmierzchu”, jest odnalezienie własnego zabójcy. Aby odkryć szokującą prawdę o tym, kto stoi za jego śmiercią, O’Connor będzie musiał wykorzystać swoje nowo nabyte nadprzyrodzone moce i stawić czoła demonom. Polskim wydawcą gry jest firma Cenega, a premiera przewidziana została na 03.06.2014.

 

Poniżej można zobaczyć zwiastun gry.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PNMY6UIHBMg[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...