Muzyka z wczesnej wersji The Book of Unwritten Tales

28 stycznia 2013 Urszula 36

 

Na oficjalnym blogu King Art Games pojawił się wpis z trzema utworami ze wczesnej wersji The Book of Unwritten Tales. Pierwszy z nich to temat muzyczny związany ze wszystkim, co w grze złe i nikczemne (czyli głównie z Munkusem i jego mamusią). Pochodzi on z okresu, gdy twórcy poszukiwali wydawcy:

Kolejny utwór również pochodzi z wersji prezentacyjnej przygotowanej dla wydawców. Jest to muzyka, która miała być odgrywana w lokacjach znajdujących się w górach. Jak piszą twórcy, w tym okresie planowali więcej nastrojowych utworów, które miały pojawiać się obok kawałków bardziej melodycznych. Poniższy fragment był jednym z pierwszych takich nastrojowych kompozycji:

Ostatni utwór to muzyka, która miała nam towarzyszyć w zatopionej świątyni. Do finalnej wersji gry trafił początek tego utworu. Pozostała część okazała się zbyt orientalna, więc została zastąpiona bardziej „tajemniczą” melodią.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...