Muzyka z wczesnej wersji The Book of Unwritten Tales

28 stycznia 2013 Marek 24

 

Na oficjalnym blogu King Art Games pojawił się wpis z trzema utworami ze wczesnej wersji The Book of Unwritten Tales. Pierwszy z nich to temat muzyczny związany ze wszystkim, co w grze złe i nikczemne (czyli głównie z Munkusem i jego mamusią). Pochodzi on z okresu, gdy twórcy poszukiwali wydawcy:

Kolejny utwór również pochodzi z wersji prezentacyjnej przygotowanej dla wydawców. Jest to muzyka, która miała być odgrywana w lokacjach znajdujących się w górach. Jak piszą twórcy, w tym okresie planowali więcej nastrojowych utworów, które miały pojawiać się obok kawałków bardziej melodycznych. Poniższy fragment był jednym z pierwszych takich nastrojowych kompozycji:

Ostatni utwór to muzyka, która miała nam towarzyszyć w zatopionej świątyni. Do finalnej wersji gry trafił początek tego utworu. Pozostała część okazała się zbyt orientalna, więc została zastąpiona bardziej „tajemniczą” melodią.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...