Nawie – nowa, polska, niezależna gra przygodowa!

18 lutego 2013 Marek 25

Logo grupy SANTTo może być rewelacja. Dwie, ambitne studentki grafiki z Poznania zamierzają stworzyć grę przygodową. Anna i Sara, założycielki grupy SANT, wykorzystując swoje zdolności chcą nam zaoferować ręcznie malowane lokacje i niebanalną fabułę. ?Nawie? – taki tytuł będzie miała gra opowiadająca o nieprzewidzianych skutkach przemyślanej decyzji. Bohater gry rozstając się z życiem nie przewidział skutków ubocznych swojej decyzji i paradoksalnie wpakował się w jeszcze większe tarapaty. Teraz trzeba zrobić wszystko, żeby go wyciągnąć, można powiedzieć, z powrotem na światło dzienne. Autorki gry zamierzają do jesieni tego roku stworzyć prolog tego odważnego projektu.

Ze szczerą życzliwością kibicujemy młodym artystkom i z niecierpliwością czekamy na efekty ich pracy. Na facebookowej stronie grupy znajdziecie nowinki związane z Nawie oraz pokaźną galerię pięknych grafik. O grze możecie podyskutować na naszym forum: klik. W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie filmik przygotowany z okazji walentynek będący prezentacją dubbingu. Zapraszamy do oglądania!

[youtube]e4H8DZBE0Zo[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.