Nevermind innowacyjna przygodówka w konwencji horroru

25 lutego 2014 Urszula 55

nevermind_banerNevermind ma być innowacyjną przygodówką w konwencji horroru. Podczas eksplorowania surrealistycznych labiryntów i rozwiązywania zagadek, specjalne urządzenie monitorujące pracę serca będzie sprawdzać jak bardzo jesteśmy przestraszeni bądź zestresowani. Jeśli damy się ponieść emocjom, poziom trudności wzrośnie. Odwrotnie stanie się w sytuacji, gdy będziemy potrafili opanować lęk – wówczas rozgrywka nieco się uspokoi. Takie rozwiązanie ma swoje uzasadnienie w fabule – w grze wcielimy się w tzw. Neuroprobera, którego zadaniem jest wyruszenie w głąb umysłu pacjentów, u których traumatyczne przeżycia doprowadziły do utraty części wspomnień, i znalezienie informacji, które będą pomocne w dalszym leczeniu. Premiera przewidziana jest na czerwiec tego roku. Za projekt odpowiedzialna jest grupy studentów Uniwersytetu Południowej Kalifornii (USC) pod przewodnictwem Erin Reynolds.

Obecnie trwa zbiórka Kickstarterze, gdzie można wesprzeć projekt  – klik.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry – klik.

Zapraszam do dyskusji na forum, a poniżej trailer.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nGage_cBgrs[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...