Nevermind – wczesny dostęp na Steamie

1 kwietnia 2015 Urszula 64

Gra pojawiła się na Steamie, w wczesnym dostępie. Osoby, które wsparły projekt na Kickstarterze mogą już testować grę. Pozostali gracze, jeśli chcą brać udział w testowaniu gry i mieć wczesny dostęp musza zapłacić  22,99€. 

Jak pisaliśmy wcześniej gra utrzymana w konwencji horroru, w trakcie rozgrywki specjalne urządzenie monitorujące pracę serca będzie sprawdzać jak bardzo jesteśmy przestraszeni bądź zestresowani. Jeśli damy się ponieść emocjom, poziom trudności wzrośnie. Odwrotnie stanie się w sytuacji, gdy będziemy potrafili opanować lęk – wówczas rozgrywka nieco się uspokoi.

nevermind

Zapraszamy do tematu na forum. 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.