Newsy z forum Przygodomanii i Świata gier

4 maja 2022 monttsserat 155
Baner logo przygodomanii

Baner Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit

Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit  – premiera już 6 maja!

Baner Unfortunately ninja

Unfortunately Ninja – inspirowana Monkey Island przygodówka w klimatach japońskich utworzyła kampanię na Kickstarterze. Zbiórka trwa do 31 maja 2022r.

Baner Voodoo Detective

Voodoo Detective – premiera detektywistycznej przygodówki w klimatach lat 20. XX wieku z voodoo w tle już 25 maja.

Baner gry CLeM

Zapowiedź kolejnej gry z serii Psychotic Adventures od studia Mango Protocol – CLeM.

Baner Nelson and the Magic Cauldron

Nelson and the Magic Cauldron to pierwsza część z cyklu przygód Magic Cauldron od Manuel Schenk Games. Nelson – dziedziczy po zmarłym wuju Sidzie chatę na wyspie. Nie wie on jednak, że staruszek posiadał magiczny kocioł, który już wkrótce stanie się przyczyną jego kłopotów.

Baner ]Nelson and the Magic Cauldron: The Journey

Nelson and the Magic Cauldron: The Journey to druga odsłona cyklu Magic Cauldron od Manuel Schenk Games, w której Nelson bierze udział w zawodach warzenia magicznych mikstur.

Baner Rock 'n' Roll Will Never Die!

Kup dżinsową kamizelkę, bandanę i zanurz się w przygodzie typu „wskaż i kliknij” jako pluszowy miś w średnim wieku planujący powrót ze swoim starym metalowym bandem – w świecie, w którym glam metal jest martwy i pogrzebany od dziesięcioleci.

Baner Surviving the Humans

Druga kampania Kickstarterowa gry Surviving the Humans uwieńczona sukcesem, choć sama akcja fundatorska trwa jeszcze do 18 maja!

Okładka płyt vinylowych Gabriel Knight: Synths of the Fathers

Wydano soundtrack z gry Gabriel Knight: Synths of the Fathers w formie płyt vinylowych. Zestaw w cenie 48 $ można zakupić na stronie qrates.com

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


13 stycznia 2024

Na gry-online jest dostępny patch poprawiający grafikę i rozgrywkę na nowszych systemach operacyjnych i kartach graficznych.  

3 stycznia 2024

Szaleństwo związane ze spirytualizmem ogarnęło Londyn w 1907 roku. Popularnością cieszą się seanse i przedstawienia teatralne, podczas których duchy nawiązują kontakt z żyjącymi rodzinami, a...

16 grudnia 2023

Mija kolejny rok, a przed nami święta Bożego Narodzenia. Wszystkim składam serdeczne życzenia, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Niech nikomu nie zabraknie powodu do uśmiechu....

6 czerwca 2023

Syberia doczeka się serialu animowanego. https://www.microids.com/microids-and-w ... franchise/ Kocham całą sagę i nie mogę się doczekać jakiejkolwiek odsłony tego uniwersum.