Nieudana zbiórka funduszy na The Realm

22 maja 2013 Urszula 59

Logo przygodówki The Realm

Dzisiaj zakończyła się zbiórka funduszy na produkcję baśniowej przygodówki The Realm. Twórcom z Atomhawk Design i Lantern Interactive udało się zebrać 94 527 ? z zakładanych 195 000 ?. Kampania prowadzona była na brytyjskim Kickstarterze, przez co wpłaty od fanów spoza Unii Europejskiej były utrudnione. Właśnie w tym zespół The Realm upatruje główną przyczynę porażki. Na szczęście twórcy nie składają broni – obiecują uruchomienie kolejnej zbiórki, tym razem na amerykańskim Kickstarterze. Jeśli interesują was dalsze losy The Realm i chcecie otrzymywać informacje o niej z pierwszej ręki, to możecie zapisać się do specjalnej grupy mailingowej: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...