Nieudana zbiórka funduszy na The Realm

22 maja 2013 Marek 48

Logo przygodówki The Realm

Dzisiaj zakończyła się zbiórka funduszy na produkcję baśniowej przygodówki The Realm. Twórcom z Atomhawk Design i Lantern Interactive udało się zebrać 94 527 ? z zakładanych 195 000 ?. Kampania prowadzona była na brytyjskim Kickstarterze, przez co wpłaty od fanów spoza Unii Europejskiej były utrudnione. Właśnie w tym zespół The Realm upatruje główną przyczynę porażki. Na szczęście twórcy nie składają broni – obiecują uruchomienie kolejnej zbiórki, tym razem na amerykańskim Kickstarterze. Jeśli interesują was dalsze losy The Realm i chcecie otrzymywać informacje o niej z pierwszej ręki, to możecie zapisać się do specjalnej grupy mailingowej: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.