Nowa przygodówka o karaluchach

2 sierpnia 2013 adventurka 32

Journey of a RoachSzwajcarskie studio Kobold Games, we współpracy z Daedalic Entertainment jako wydawcą, szykuje humorystyczną przygodówkę 3D, zatytułowaną Journey of a Roach.

Jest to historia dwóch karaluchów, Jima i Buda, które przetrwały wojnę nuklearną i próbują wydostać się ze starego bunkra na powierzchnię Ziemi. Bohaterami kierujemy za pomocą myszy. Pomagamy im, wykorzystując ich naturalne zdolności i rozwiązując zagadki. Ponieważ karaluchy nie potrafią mówić, w grze nie będzie dialogów – owady będą się porozumiewać własnym językiem sygnałów.

Koboldgames i Daedalic Entertainment planują premierę Journey of a Roach na PC i Macintosha w listopadzie 2013 roku. Więcej informacji na stornie developera – zobacz.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...