Nowa przygodówka od Pendulo Studio?

22 maja 2015 Urszula 27

Czyżby czekały na graczy kolejne przygody dwójki bohaterów z Yesterday. Na razie na stronie facebook nie ma żadnych informacji za wyjątkiem wiele mówiącego screena. Jedynie w komentarzu pod tym obrazkiem ktoś z firmy napisał, że gra planowana jest na 2016 rok. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, napiszemy o tym na pewno!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...