Nowe poradniki do kilku przygodówek.

30 kwietnia 2013 Urszula 21

PRZYGODOMIANIA_logo12
Staramy się bardzo, aby na forum było jak najwięcej materiałów pomagających przygodomaniakom przejść trudne momenty w grach przygodowych. Powstają więc poradniki oraz powiększa się baza z zapisami do gier. Ostatnimi czasy powstały poradniki do:

Legend of Kyrandia 2: Hand of Fateklik
The Legend of Kyrandiaklik
Wacki: kosmiczna rozgrywkaklik
Strażnik czasuklik
Ripperklik

Linki do zapisów do tych gier umieszczone są w poradnikach. W dziale  ?Pomocna dłoń? można znaleźć dużo więcej zapisów oraz łatek/patchy, które likwidują problemy z uruchamianiem gier przygodowych. Zachęcamy do korzystania z naszych materiałów, bo tworzymy je ze myślą o graczach.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...