Nowy filmowy zwiastun przygodówki Moebius: Empire Rising

21 marca 2014 Marek 32

Moebius: Empire RisingW San Francisco trwa właśnie Game Developers Conference – doroczne spotkanie profesjonalnych producentów gier komputerowych. Z okazji tego wydarzenia Phoenix Online Studio opublikowało nowy zwiastun filmowy nadchodzącej przygodówki Jane Jensen – Moebius: Empire Rising.

Moebius: Empire Rising to pierwsza część z najnowszej serii paranormalnych przygodówek Jane Jensen. Głównym bohaterem gry jest Malachi Rector, genialny antykwariusz i historyk z detektywistycznym zacięciem oraz fotograficzną pamięcią. Malachi zostaje zatrudniony przez tajną organizację rządową w celu zbadania serii pozornie niezwiązanych ze sobą wydarzeń, z których pierwszym jest sprawa zabójstwa młodej kobiety. Podczas przygody odwiedzimy m.in. Kair, Wenecję i Zurych.

Gra stanowić będzie tradycyjną przygodówkę z interfejsem point-n-click. Fotograficzna pamięć Malachiego oraz jego zdolności dedukcji zostaną przełożone na mechanizmy rozgrywki i odegrają kluczową rolę przy odnajdywaniu rozwiązań zagadek. Dla mniej doświadczonych graczy przygotowano tryb casualowy, który zaoferuje liczne podpowiedzi i wskazówki wizualne.

Premiera gry już 15 kwietnia. Zapraszamy do dyskusji na temat Moebiusa na naszym forum: klik.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ID-flVlkO58[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.