Nowy Sherlock Holmes zapowiedziany na 2016

8 maja 2015 Urszula 30

frogwares_icoFrogwares podpisał kontrakt z Bigben – europejskim liderem gier komputerowych.
Sherlock Holmes z każdą odsłoną osiągał coraz większą popularność a ostatnia część przygód Sherlocka została sprzedana w liczbie pięciu milionów egzemplarzy.
Prezes Bigben group mówi: Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, zapewnimy świetną dystrybucję oraz maksymalne naświetlenie gier Frogwares w mediach.
Prezes Frogwares dopowiada: Jesteśmy zachwyceni możliwością pracy nad Sherlockiem wraz ze spółką Bigben. W nadchodzących miesiącach współpraca ta na pewno zaowocuje. Stworzymy grę, która zadowoli każdego gracza, który będzie chciał przetestować swojego wewnętrznego Sherlocka Holmesa.
Dyrektor działu software z Bigben dodaje: Analizujemy potrzeby i komentarze fanów. Aby wyjść na przeciw ich oczekiwaniom mamy ambicje aby wynieść kolejną grę jeszcze wyżej, ponad poprzedniczki. Chcemy zaoferować każdemu graczowi tytuł wyjątkowej jakości, który będzie wyznaczała standardy w historii tego gatunku.

Premiera gry jest przewidziana na rok 2016 . Temat na forum. Informacji dostarczyła she-sherlock.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.