Nowy trailer do gry Murdered: Śledztwo zza grobu w polskiej wersji językowej

21 marca 2014 Urszula 74

Murdered okładkaMurdered: Śledztwo zza grobu stawia przed graczami najtrudniejsze wyzwanie – muszą oni rozwikłać zagadkę własnej śmierci. Ronan O’Connor, policjant z Salem, zostaje brutalnie zamordowany przez zamaskowanego mordercę. Uwięziony w przypominającym czyściec wymiarze, musi połączyć swoje zdolności detektywistyczne z potężnymi, nadprzyrodzonymi mocami. Tylko tak będzie mógł odkryć szokujący związek pomiędzy własną śmiercią, a serią rytualnych zabójstw, które wstrząsnęły Salem.

Ronan coraz bardziej zagłębia się w śledztwo dotyczące własnego morderstwa i zarówno on, jak i Joy zaczynają rozumieć, że miasteczko Salem kryje tajemnice znacznie mroczniejsze, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Obejrzyjcie zwiastun i dowiedzcie się, co zostało pogrzebane w Salem.

Ten detektywistyczny thriller z udziałem zjawisk nadprzyrodzonych będzie dostępny od czerwca 2014 roku na konsole Xbox One oraz Xbox 360 firmy Microsoft, konsole PlayStation®4 i PlayStation®3 oraz Windows PC. Gra ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Rodzima wersja językowa na Xbox One będzie dostępna w formie aktualizacji przez Internet najwcześniej w dniu polskiej premiery konsoli. Za tłumaczenie gry na język polski odpowiada firma QLOC S.A.

Jak już wcześniej pisaliśmy grę można zamawiać przedpremierowo m.in. na muve.plsklep.cdaction.plsklep.ppe.pl oraz sklep.gry-online.pl.

Firma Square-Enix opublikowała właśnie nowy trailer do gry Murdered: Śledztwo zza grobu. Można go obejrzeć z polskimi napisami.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QBE6aGJR_pk&feature=youtu.be#aid=P-7U5_5HsBo[/youtube]

[Źródło: informacja prasowa]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...