Nowy trailer do gry Murdered: Śledztwo zza grobu w polskiej wersji językowej

21 marca 2014 Urszula 30

Murdered okładkaMurdered: Śledztwo zza grobu stawia przed graczami najtrudniejsze wyzwanie – muszą oni rozwikłać zagadkę własnej śmierci. Ronan O’Connor, policjant z Salem, zostaje brutalnie zamordowany przez zamaskowanego mordercę. Uwięziony w przypominającym czyściec wymiarze, musi połączyć swoje zdolności detektywistyczne z potężnymi, nadprzyrodzonymi mocami. Tylko tak będzie mógł odkryć szokujący związek pomiędzy własną śmiercią, a serią rytualnych zabójstw, które wstrząsnęły Salem.

Ronan coraz bardziej zagłębia się w śledztwo dotyczące własnego morderstwa i zarówno on, jak i Joy zaczynają rozumieć, że miasteczko Salem kryje tajemnice znacznie mroczniejsze, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Obejrzyjcie zwiastun i dowiedzcie się, co zostało pogrzebane w Salem.

Ten detektywistyczny thriller z udziałem zjawisk nadprzyrodzonych będzie dostępny od czerwca 2014 roku na konsole Xbox One oraz Xbox 360 firmy Microsoft, konsole PlayStation®4 i PlayStation®3 oraz Windows PC. Gra ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Rodzima wersja językowa na Xbox One będzie dostępna w formie aktualizacji przez Internet najwcześniej w dniu polskiej premiery konsoli. Za tłumaczenie gry na język polski odpowiada firma QLOC S.A.

Jak już wcześniej pisaliśmy grę można zamawiać przedpremierowo m.in. na muve.plsklep.cdaction.plsklep.ppe.pl oraz sklep.gry-online.pl.

Firma Square-Enix opublikowała właśnie nowy trailer do gry Murdered: Śledztwo zza grobu. Można go obejrzeć z polskimi napisami.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QBE6aGJR_pk&feature=youtu.be#aid=P-7U5_5HsBo[/youtube]

[Źródło: informacja prasowa]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...