Nowy trailer do gry Murdered: Śledztwo zza grobu w polskiej wersji językowej

21 marca 2014 Urszula 16

Murdered okładkaMurdered: Śledztwo zza grobu stawia przed graczami najtrudniejsze wyzwanie – muszą oni rozwikłać zagadkę własnej śmierci. Ronan O’Connor, policjant z Salem, zostaje brutalnie zamordowany przez zamaskowanego mordercę. Uwięziony w przypominającym czyściec wymiarze, musi połączyć swoje zdolności detektywistyczne z potężnymi, nadprzyrodzonymi mocami. Tylko tak będzie mógł odkryć szokujący związek pomiędzy własną śmiercią, a serią rytualnych zabójstw, które wstrząsnęły Salem.

Ronan coraz bardziej zagłębia się w śledztwo dotyczące własnego morderstwa i zarówno on, jak i Joy zaczynają rozumieć, że miasteczko Salem kryje tajemnice znacznie mroczniejsze, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Obejrzyjcie zwiastun i dowiedzcie się, co zostało pogrzebane w Salem.

Ten detektywistyczny thriller z udziałem zjawisk nadprzyrodzonych będzie dostępny od czerwca 2014 roku na konsole Xbox One oraz Xbox 360 firmy Microsoft, konsole PlayStation®4 i PlayStation®3 oraz Windows PC. Gra ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Rodzima wersja językowa na Xbox One będzie dostępna w formie aktualizacji przez Internet najwcześniej w dniu polskiej premiery konsoli. Za tłumaczenie gry na język polski odpowiada firma QLOC S.A.

Jak już wcześniej pisaliśmy grę można zamawiać przedpremierowo m.in. na muve.plsklep.cdaction.plsklep.ppe.pl oraz sklep.gry-online.pl.

Firma Square-Enix opublikowała właśnie nowy trailer do gry Murdered: Śledztwo zza grobu. Można go obejrzeć z polskimi napisami.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QBE6aGJR_pk&feature=youtu.be#aid=P-7U5_5HsBo[/youtube]

[Źródło: informacja prasowa]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


8 grudnia 2021

Dokładnie za 2 dni miała odbyć się premiera wyczekiwanej kontynuacji przygód Kate Walker w przygodówce Syberia: The World Before. Microids zdecydowało się jednak przełożyć publikację...

30 listopada 2021

Niemałe zdziwienie musiały przeżyć osoby, które wyczekiwały premiery niewielkiej, polskiej przygodówki Futurust. Ta ustalona została na dzień dzisiejszy i niemal wszystko się zgadza. Data opublikowania...

29 listopada 2021

Gry przygodowe to idealne medium do promocji sztuki, kultury czy historii. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat doczekaliśmy kilku tego typu projektów finansowanych z rządowych funduszy...

15 października 2021

Epizodyczna przygodówka z argentyńskiego studia 3f Interactive doczekała się recenzji, którą możesz przeczytać tutaj.