Nowy tytuł w planach IQ Publishing

14 sierpnia 2014 adventurka 32

iq.publishing.logoIQ Publishing planuje lokalizację kolejnej przygodówki. Firma ma w planach wydanie epizodycznej gry zatytułowanej Shadows on the Vatican.

Gra powstaje we włoskim 10th Art Studio. Docelowo ma się składać z czterech odcinków, z których na razie wyprodukowano dwa.

Bohaterem jest James Murphy, amerykański lekarz i były ksiądz. James przybywa do Rzymu, by pomóc w potrzebie staremu przyjacielowi. Tu bada serię zdarzeń, które składają się na rozbudowaną, polityczno – religijną intrygę.

Oficjalna strona gry.

Dział gry na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.