Nowy zwiastun Sherlocka z targów E3

5 czerwca 2012 Urszula 27

Przy okazji trwających właśnie targów E3 w Los Angeles udostępniono kolejny zwiastun gry Testament Sherlocka Holmesa, dostarczając bliższego wglądu w historię, z którą przyjdzie nam zmierzyć się już we wrześniu. Grając na zmianę detektywem i jego towarzyszem, Watsonem, staniemy przed zadaniem rozwiązania zagadki krwawych morderstw i tajemniczych chorób, które zaczęły nękać społeczność Londynu, próbując przy tym dociec przyczyn dziwnego zachowania samego Sherlocka.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4qlSFsH9qcQ[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...