O czym mówi się na forum? #2

20 września 2020 Przemo 72

W dalszym ciągu próbujemy zachęcić Was, drodzy Przygodomaniacy, do czynnego udzielania się na naszym forum dyskusyjnym. Wiadomości dostępne na stronie, są jedynie mniejszą częścią tego, co można znaleźć w naszych dyskusjach.

W tym tygodniu prowadziliśmy rozmowę na temat odświeżonej pierwszej części Mysta oraz wypowiadaliśmy się o serii Atlantis. Użytkowniczka MrPepka opublikowała niewielki poradnik dotyczący uruchomiania 16-bitowych gier (pisanych pod Windows 3.x) na 64-bitowym systemie. Informowaliśmy także o kickstarterowej kampanii produkcji Kapia oraz zebraliśmy do kupy informacje o horrorze Lust from Beyond.

Z dużą przyjemnością chcieliśmy przypomnieć także o kolejnej części podcastu, w którym nasza redaktorka Monttsserat wraz z kilkoma gośćmi omawiają temat rozwoju przygodówek na przestrzeni lat. Zaprzyjaźniony z nami Vicek83 opublikował zaś sierpniowe podsumowanie w postaci kolejnego odcinka Magazynu Przygodówkowego.

Serdecznie zapraszamy na nasze forum:
https://forum.przygodomania.pl

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.