Obejrzyj jak nagrywano rosyjski dubbing do Creepy Tale 2

21 sierpnia 2021 Przemo 177

Z punktu widzenia odbiorcy, tworzenie dubbingu do gier to bardzo zabawny proces, ale często wymagający od aktorów dużej kreatywności. Można to dostrzec zwłaszcza w produkcjach komediowych oraz niestandardowych, takich jak dzieła Amanita Design. Producenci z Creepy Brothers opublikowali kilka dni temu materiał filmowy z wydanej niedawno przygodówki Creepy Tale 2, w której pokazują właśnie sesje dubbingowe. Co prawda jest do rosyjski dubbing, ale i tak robi wrażenie.

Creepy Tale 2 to klasyczna produkcja wydana w połowie ubiegłego miesiącu. Gra opowiada historię Larsa – małego chłopca żyjącego w krainie opanowanej przez złą magię, terroryzującą królestwo i porywającą dzieci. Pewnego dnia dom bohatera zostaje napadnięty przez dwóch przerażających gości, którzy spuszczają manto jego ojcu oraz uprowadzają siostrę Ellie. Lars udaje się w niebezpieczną podróż, aby ją odnaleźć.

Z założenia autorów Creepy Tale będzie serią gier inspirowana starożytnymi europejskimi baśniami. W tej chwili dostępne są dwie części – pierwsza (2020) w cenie 17,99 zł oraz druga w cenie 35,99 zł.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.