Obejrzyj jak nagrywano rosyjski dubbing do Creepy Tale 2

21 sierpnia 2021 Przemo 62

Z punktu widzenia odbiorcy, tworzenie dubbingu do gier to bardzo zabawny proces, ale często wymagający od aktorów dużej kreatywności. Można to dostrzec zwłaszcza w produkcjach komediowych oraz niestandardowych, takich jak dzieła Amanita Design. Producenci z Creepy Brothers opublikowali kilka dni temu materiał filmowy z wydanej niedawno przygodówki Creepy Tale 2, w której pokazują właśnie sesje dubbingowe. Co prawda jest do rosyjski dubbing, ale i tak robi wrażenie.

Creepy Tale 2 to klasyczna produkcja wydana w połowie ubiegłego miesiącu. Gra opowiada historię Larsa – małego chłopca żyjącego w krainie opanowanej przez złą magię, terroryzującą królestwo i porywającą dzieci. Pewnego dnia dom bohatera zostaje napadnięty przez dwóch przerażających gości, którzy spuszczają manto jego ojcu oraz uprowadzają siostrę Ellie. Lars udaje się w niebezpieczną podróż, aby ją odnaleźć.

Z założenia autorów Creepy Tale będzie serią gier inspirowana starożytnymi europejskimi baśniami. W tej chwili dostępne są dwie części – pierwsza (2020) w cenie 17,99 zł oraz druga w cenie 35,99 zł.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


15 października 2021

Epizodyczna przygodówka z argentyńskiego studia 3f Interactive doczekała się recenzji, którą możesz przeczytać tutaj.

15 września 2021

Ciekawa informacja pojawiła się na karcie gry Syberia: The World Before na platformach sprzedażowych. Zapowiadane na 10 grudnia kolejne przygody Kate Walker zostaną przetłumaczone na...

12 września 2021

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach gry potrafią być naprawdę drogie; mowa tu zarówno o tytułach pecetowych jak i konsolowych. Na szczęście na...