Pan Naleśnik, czyli jak przestałem się martwić i cofnąłem się w czasie

29 października 2013 Zagadka 28

Mr. Pancake: How I learned to stop worrying and go back in time to obiecująca opowieść od polskiego studia Robot Gentleman, stworzona pod okiem Dominika Gotojucha (wcześniej związanego z Lionhead Studios).

Oto pan Thomas Pancake ? dżentelmen dobiegający kresu swoich dni. Długie i pozornie dobre życie nie uczyniło go szczęśliwym człowiekiem. Rozczarowany decyzjami, jakie podjął, cofa się w czasie, by wykorzystać szansę na zmianę kluczowych momentów ze swej przeszłości. Czy zmiany te pozwolą mu osiągnąć spełnienie?

Przygoda składa się z dwóch odcinków, w których podejmowane decyzje mają wpływ na dalszy bieg fabuły, prowadząc do jednego z kilku możliwych zakończeń. Gracz odkryje, dlaczego pan Pancake stał się smutnym człowiekiem ? począwszy od skromnych początków, aż po pełen goryczy kres. W tytule pojawi się cała gromada zabawnych postaci i dziwnych sytuacji oraz kilka zwrotów akcji. Komiksowa grafika i muzyka skomponowana przy użyciu prawdziwych instrumentów dobrze komponuje się z humorystycznymi akcentami fabuły.

Pierwszy odcinek przygodówki ukaże się pod koniec 2013 roku, zaś drugi na początku 2014.

Oficjalna strona twórców gry
Konto Facebook twórców gry

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie filmowy zwiastun gry. Zapraszamy do oglądania oraz do komentowania gry na forum.

[youtube]Q3sXPjo-Zug[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.