Pan Naleśnik, czyli jak przestałem się martwić i cofnąłem się w czasie

29 października 2013 Zagadka 44

Mr. Pancake: How I learned to stop worrying and go back in time to obiecująca opowieść od polskiego studia Robot Gentleman, stworzona pod okiem Dominika Gotojucha (wcześniej związanego z Lionhead Studios).

Oto pan Thomas Pancake ? dżentelmen dobiegający kresu swoich dni. Długie i pozornie dobre życie nie uczyniło go szczęśliwym człowiekiem. Rozczarowany decyzjami, jakie podjął, cofa się w czasie, by wykorzystać szansę na zmianę kluczowych momentów ze swej przeszłości. Czy zmiany te pozwolą mu osiągnąć spełnienie?

Przygoda składa się z dwóch odcinków, w których podejmowane decyzje mają wpływ na dalszy bieg fabuły, prowadząc do jednego z kilku możliwych zakończeń. Gracz odkryje, dlaczego pan Pancake stał się smutnym człowiekiem ? począwszy od skromnych początków, aż po pełen goryczy kres. W tytule pojawi się cała gromada zabawnych postaci i dziwnych sytuacji oraz kilka zwrotów akcji. Komiksowa grafika i muzyka skomponowana przy użyciu prawdziwych instrumentów dobrze komponuje się z humorystycznymi akcentami fabuły.

Pierwszy odcinek przygodówki ukaże się pod koniec 2013 roku, zaś drugi na początku 2014.

Oficjalna strona twórców gry
Konto Facebook twórców gry

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie filmowy zwiastun gry. Zapraszamy do oglądania oraz do komentowania gry na forum.

[youtube]Q3sXPjo-Zug[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...