Paper Ghost Stories: Third Eye Open

5 czerwca 2022 monttsserat 103

Paper Ghost Stories: Third Eye Open to narracyjna przygodówka w estetyce „teatru papierowego” – Kolejna odsłona serii „Paper Ghost Stories”, która rozpoczęła się krótkometrażową grą 7PM (2000). Third Eye Open to pierwsza pełnowymiarowa gra z serii.

W Malezji na początku XXI wieku gracz wciela się w Ting – dziewczynkę próbującą pogodzić się z rosnącą w niej mocą. Odkryj świat duchów, historię rozpadu rodziny i trudności dorastania.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


13 stycznia 2024

Na gry-online jest dostępny patch poprawiający grafikę i rozgrywkę na nowszych systemach operacyjnych i kartach graficznych.  

3 stycznia 2024

Szaleństwo związane ze spirytualizmem ogarnęło Londyn w 1907 roku. Popularnością cieszą się seanse i przedstawienia teatralne, podczas których duchy nawiązują kontakt z żyjącymi rodzinami, a...

16 grudnia 2023

Mija kolejny rok, a przed nami święta Bożego Narodzenia. Wszystkim składam serdeczne życzenia, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Niech nikomu nie zabraknie powodu do uśmiechu....

6 czerwca 2023

Syberia doczeka się serialu animowanego. https://www.microids.com/microids-and-w ... franchise/ Kocham całą sagę i nie mogę się doczekać jakiejkolwiek odsłony tego uniwersum.