Phantasmagoria – solucja, poradnik

10 lipca 2014 Urszula 58

phantasmagoria_banerOpublikowaliśmy poradnik do interaktywnego horroru według projektu Roberty Williams, zrealizowany z udziałem żywych aktorów przy użyciu techniki blue box pod tytułem Phantasmagoria. Jeśli ktoś chce się zmierzyć z tą starą przygodówką może ją uruchomić pod Virtual PC z zainstalowanym systemem win 98. W razie zacięcia polecamy poradnik.

Phantasmagoria – solucja, poradnik

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...