Pierwszy obrazek z Dreamfall Chapters

24 stycznia 2013 Urszula 43
Pierwszy obrazek z Dreamfall Chapters
Pierwszy obrazek z nowej kontynuacji Najdłuższej Podróży – jesień w Marcurii

Wystartowała nowa strona studia Red Thread Games, które pod kierownictwem Ragnara T?rnquista rozpoczęło pracę nad kolejną grą z serii Najdłuższa Podróż. Wraz z nową stroną uruchomiono bloga, na którym twórcy dzielić się będą z nami nowinkami. Pierwszą z nich widzicie na górze tego wpisu – jest to pierwszy obrazek z gry. Co prawda Dreamfall Chapters jest dopiero w fazie pre-produkcji i daleko jej do ukończenia, ale jak piszą sami twórcy, już teraz można wysnuć z tego obrazka kilka wniosków.

Obrazek przedstawia ulicę Marcurii, miasta które znamy z poprzednich części gry. Akcja Dreamfalla miała miejsce zimą. Na pierwszym obrazku z Chapters widzimy miasto jesienią. Jak podają twórcy, w Chapters zobaczymy świat Najdłuższej Podróży we wszystkich porach roku. Jednak najważniejsze co możemy wywnioskować z tego obrazka to to, że gra powstaje!

Najświeższe informacje na temat Dreamfall Chapters znajdziecie na stronie facebookowej studia: klik, na ich twitterowym kanale: klik oraz oczywiście na Przygodomanii! Zapraszamy do dyskusji na naszym forum: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...