Pierwszy obrazek z Dreamfall Chapters

24 stycznia 2013 Marek 31
Pierwszy obrazek z Dreamfall Chapters
Pierwszy obrazek z nowej kontynuacji Najdłuższej Podróży – jesień w Marcurii

Wystartowała nowa strona studia Red Thread Games, które pod kierownictwem Ragnara T?rnquista rozpoczęło pracę nad kolejną grą z serii Najdłuższa Podróż. Wraz z nową stroną uruchomiono bloga, na którym twórcy dzielić się będą z nami nowinkami. Pierwszą z nich widzicie na górze tego wpisu – jest to pierwszy obrazek z gry. Co prawda Dreamfall Chapters jest dopiero w fazie pre-produkcji i daleko jej do ukończenia, ale jak piszą sami twórcy, już teraz można wysnuć z tego obrazka kilka wniosków.

Obrazek przedstawia ulicę Marcurii, miasta które znamy z poprzednich części gry. Akcja Dreamfalla miała miejsce zimą. Na pierwszym obrazku z Chapters widzimy miasto jesienią. Jak podają twórcy, w Chapters zobaczymy świat Najdłuższej Podróży we wszystkich porach roku. Jednak najważniejsze co możemy wywnioskować z tego obrazka to to, że gra powstaje!

Najświeższe informacje na temat Dreamfall Chapters znajdziecie na stronie facebookowej studia: klik, na ich twitterowym kanale: klik oraz oczywiście na Przygodomanii! Zapraszamy do dyskusji na naszym forum: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.