Pierwszy sezon Pinkerton Road sfinansowany przez społeczność graczy

20 maja 2012 Urszula 18

Za nami finał kampanii na Kickstarterze prowadzonej przez Jane Jensen. Po 7 tygodniach, dzięki wpłatom blisko 6 tysięcy osób, udało się zebrać 435 tyś dolarów. Dzięki tym funduszom nowo utworzone Pinkerton Road Studio w pierwszym sezonie sfinansuje, wybrany wcześniej przez fanów w głosowaniu, thriller Moebius. Ale to nie jedyna gra, nad którą będzie pracowała królowa przygodówek – przy wsparciu wydawców powstanie drugi tytuł – Mystery Game X, którego szczegóły powinniśmy poznać w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Obie przygodówki powinny być gotowe najpóźniej w czerwcu 2013 roku.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...