Plugged prosi o wsparcie na Kickstarterze

10 maja 2015 Adam_OK 39

plugged Na Kickstarterze trwa własnie zbiórka na grę Plugged tworzoną przez Endtimes Studio. Wiadomo, że to ma być nieliniowa przygodówka pełna różnego rodzaju wyborów, które wpłyną na przebieg akcji i na możliwe zakończenie (a tych ma być wiele). Przykładowo – już na początku nasz bohater będzie musiał zdecydować, czy woli iść na rozmowę o pracę (na co nalegać będzie jego żona), czy tez woli pójść do hotelu i miło spędzić czas ze swoją szkolną miłością. Potem ma być tego więcej, i więcej i wszystko ma być podane w atrakcyjnej formie – wykorzystany ma być Unreal Engine 4; gra, określana przez twórców jako „look and click”, ma też oferować możliwość zabawy z wykorzystaniem okularów Oculus Rift. A tutaj mały przedsmak tego, co nas czeka:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ICfTQAzs9tQ[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...