Podróż karalucha ? premiera gry od Koboldgames i Daedalic Entertainment

7 listopada 2013 Zagadka 33

Journey of a Roach opowiada historię dwóch kumpli, którzy pragną zobaczyć świat. Za jej powstanie odpowiada szwajcarskie studio Koboldgames, zaś wydawcą tytułu jest Daedalic Enterntainment.

Wędrując ku powierzchni spotykają rozmaite dziwaczne i śmieszne robaczki, które zamieszkują Ziemię po katastrofie nuklearnej. W tej nastrojowej, trójwymiarowej przygodówce w stylu ?point and click? sterujesz karaluchem o imieniu Jim, który niestrudzenie pełza po ścianach i sufitach schronu przeciwatomowego. Innowacyjna i dynamiczna mechanika gry tworzy zupełnie nowy rodzaj układanki. Nastrojowemu, postapokaliptycznemu klimatowi towarzyszą niekonwencjonalnie prowadzone dialogi w zabawnie wyglądających dymkach oraz muzyka. (źródło: www.cdp.pl)

Journey of a Roach nie posiada dialogów ? nasi przyjaciele porozumiewają się ze sobą w specyficznym i łatwym do zrozumienia języku gestów.

Grę w języku polskim i dystrybucji cyfrowej można nabyć w serwisach cdp.pl lub gram.pl.

Temat o grze na forum znajdziecie tutaj.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f-D8Iud9eZM[/youtube]

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...