Polska premiera przygodówki A Stroke of Fate: Operacja Walkiria

20 czerwca 2013 Urszula 72

Premiera gry została przesunięta na 8 lipca.

A Stroke of fate: Operacja WalkiriaPremiery w polskiej wersji językowej doczekała się dzisiaj przygodówka A Stroke of Fate: Operacja Walkiria – debiutanckie dzieło studia SPLine Games z 2009 roku. Polskim wydawcą jest firma Play znana z dystrybucji tanich produktów komputerowych (gier indie).
W grze wcielamy się w rolę szpiega, którego zadaniem jest zinfiltrowanie najbliższego otoczenia Hitlera w celu przygotowania i przeprowadzenia zamachu na życie wodza III Rzeszy. W trakcie realizacji planu zwiedzimy starannie odtworzone autentyczne lokacje (budynek tajnej policji czy gabinet Hitlera) oraz spotkamy historyczne postacie wśród których znajdzie się Himmler, Goebbels i sam Hitler.

Gra została wykonana w technice 2,5D (trójwymiarowe modele postaci poruszają się na tle pre-renderowanych lokacji). Akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej a z otoczeniem wchodzimy w interakcję korzystając z metody wskaż i kliknij.

A Stroke of Fate: Operacja Walkiria została wydana w polskiej wersji językowej (napisy). Kupić ją można w wersji elektronicznej na stronie sklepu wydawcy: klik. Za 14,90 zł dostaniemy dostęp do gry bez zabezpieczeń. Gra została wydana jedynie w wersji elektronicznej, jednak pomyślano również o zwolennikach pudełek. Wydawca przygotował grafiki w wysokiej rozdzielczości, które pozwalają na wydrukowanie okładki pudełka DVD oraz nadruku na płytę z grą.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...