Polska premiera przygodówki A Stroke of Fate: Operacja Walkiria

20 czerwca 2013 Marek 41

Premiera gry została przesunięta na 8 lipca.

A Stroke of fate: Operacja WalkiriaPremiery w polskiej wersji językowej doczekała się dzisiaj przygodówka A Stroke of Fate: Operacja Walkiria – debiutanckie dzieło studia SPLine Games z 2009 roku. Polskim wydawcą jest firma Play znana z dystrybucji tanich produktów komputerowych (gier indie).
W grze wcielamy się w rolę szpiega, którego zadaniem jest zinfiltrowanie najbliższego otoczenia Hitlera w celu przygotowania i przeprowadzenia zamachu na życie wodza III Rzeszy. W trakcie realizacji planu zwiedzimy starannie odtworzone autentyczne lokacje (budynek tajnej policji czy gabinet Hitlera) oraz spotkamy historyczne postacie wśród których znajdzie się Himmler, Goebbels i sam Hitler.

Gra została wykonana w technice 2,5D (trójwymiarowe modele postaci poruszają się na tle pre-renderowanych lokacji). Akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej a z otoczeniem wchodzimy w interakcję korzystając z metody wskaż i kliknij.

A Stroke of Fate: Operacja Walkiria została wydana w polskiej wersji językowej (napisy). Kupić ją można w wersji elektronicznej na stronie sklepu wydawcy: klik. Za 14,90 zł dostaniemy dostęp do gry bez zabezpieczeń. Gra została wydana jedynie w wersji elektronicznej, jednak pomyślano również o zwolennikach pudełek. Wydawca przygotował grafiki w wysokiej rozdzielczości, które pozwalają na wydrukowanie okładki pudełka DVD oraz nadruku na płytę z grą.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...