Postępy prac nad Dreamfall Chapters

1 maja 2013 Annica 20

dreamfallchapters

Twórcy Dreamfall Chapters z Red Thread Games, którzy dzięki akcji na Kickstarterze zebrali 1 538 425 dolarów, zaprezentowali postępy w pracach nad grą w nowym filmiku. Powiedzieli, że wszystko idzie „zadziwiająco szybko”. Kończą się rozmowy nad dubbingiem i wiadomo, że wezmą w nim udział ludzie, z którymi współpracowano przy The Longest Journey i Dreamfall. Aktualnie studio pracuje nad interfejsem dialogów, interakcji, a także interfejsem społecznościowym związanym z wyborami, które będziemy podejmować w grze. Twórcy nie chcą jednak na razie zdradzać zbyt wiele informacji na ten temat. Można też zobaczyć, jak powstają szkielety środowiska gry i ekwipunku. Zapraszamy do oglądania.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_VFY1Pvnc8w[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.