Postępy prac nad Dreamfall Chapters

1 maja 2013 Annica 30

dreamfallchapters

Twórcy Dreamfall Chapters z Red Thread Games, którzy dzięki akcji na Kickstarterze zebrali 1 538 425 dolarów, zaprezentowali postępy w pracach nad grą w nowym filmiku. Powiedzieli, że wszystko idzie „zadziwiająco szybko”. Kończą się rozmowy nad dubbingiem i wiadomo, że wezmą w nim udział ludzie, z którymi współpracowano przy The Longest Journey i Dreamfall. Aktualnie studio pracuje nad interfejsem dialogów, interakcji, a także interfejsem społecznościowym związanym z wyborami, które będziemy podejmować w grze. Twórcy nie chcą jednak na razie zdradzać zbyt wiele informacji na ten temat. Można też zobaczyć, jak powstają szkielety środowiska gry i ekwipunku. Zapraszamy do oglądania.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_VFY1Pvnc8w[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...