Premiera Cognition Episode 2: The Wise Monkey

30 stycznia 2013 Urszula 55

Do sprzedaży trafił dzisiaj drugi odcinek przygodówki Cognition – The Wise Monkey. Grę można nabyć z 9,99$ na stronie twórców – studia Phoenix Online Studios: klik. Można również kupić tzw. ?season pass?, czyli dostęp do wszystkich czterech odcinków w cenie 29,99$ Ci, którzy posiadają już pierwszy odcinek , mogą kupić dostęp do odcinków od 2 do 4 za 19,99$.

W tym odcinku Erica będzie tropiła seryjnego mordercę – tytułowego Wise Monkey – którego znakiem rozpoznawczym jest potworne okaleczanie ciał swoich ofiar. Kolejną ofiarą jest ktoś bliski Erice. W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie filmowy zwiastun Cognition Episode 2: The Wise Monkey. Zapraszamy do oglądania.

[youtube]G2w0VfPai30[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...